Klubový deník

Historie klubu od sezóny 2023/2024 po současnost

Sezóna 2023/24

Do sezóny 2023/24 vstoupil klub se šesti týmy. Předsedou klubu zůstal Petr Hepnar, sekretářem se nově stal dlouholetý hráč FBC Trutnov Tomáš Haufer. V této sezóně prošel klub velkou změnou grafické podoby, vznikly nové webové stránky a byl zaveden systém EOS.

Ukončení a shrnutí sezony 2023/2024

Muži A

Muži A strávili tuto sezónu v Regionální lize mužů, kterou dokázali ovládnout s bilancí 17 vítězství, 5 remíz a 2 porážky. Vítězstvím v této lize si tým do příští sezóny zajistil přímý postup do první celostátní soutěže, Divize. Ta se v Trutnově hrála naposledy v sezóně 2016/17. Klub tuto sezónu vedl trenér Tomáš Meduna. Kanadské bodování jasně ovládl se 45 body Martin Mečíř, který také zvítězil v prvním ročníku ankety Florbalista sezóny Královéhradeckého a Pardubického kraje.

Trenér: Tomáš Meduna

Brankáři: Jan Charouz, Jakub Strnad

Hráči: Tomáš Akštejn, Pavel Bartoš, Petr Bartoš, Adam Bureš, Adam Falta, Tomáš Haufer, Matyáš Ioanidis, Martin Kisý, Martin Mečíř, Jakub Mládek, Sebastian Matyas Pacan, Matyáš Rolenec, Filip Srna, Matěj Strnad, Ondřej Vojta, Filip Vymlátil, Vojtěch Zárečný, Rostislav Verner (hostování), Jakub Bydžovský (muži B), Jan Tatar (muži B)

Muži B

Muži B se v Královéhradecké lize mužů umístili na celkovém 6. místě. Odehráli 24 zápasů s bilancí 12 vítězství, 1 remíza a 11 porážek. Oproti sezóně 2021/22, kdy zaznamenali pouze jediné vítězství, je to velký krok kupředu. Jako hrající trenér byl pod týmem podepsán Petr Hepnar, na lavičce mu pak neoficiálně sekundoval Jaroslav Bydžovský. V kanadském bodování zvítězil Jan Tatar s 53 body.

Trenér: Petr Hepnar

Brankáři: Filip Kobylka, Petr Šťastný

Hráči: Marcel Braun, Jakub Bydžovský, Vítek Cvrček, Jakub Davidík, Jan Fišera, Petr Hepnar, Petr Horčička, Milan Jakl, Michal Kukrál, Filip Ryant, Tomáš Sedláček, Tomáš Šálek, David Šamal, Roman Šauer, Ondřej Ševčík, Vojtěch Škvrna, Jan Tatar, Martin Trnka, Martin Ullrich, Pavel Záveský, Jiří Juhász (hostování)

Dorostenci

Dorostenci odehráli 2. ligu dorostenců. Většinu sezóny strávili ve 2. výkonnostním koši a celkově se umístili ze všech 24 týmů na krásném 5. místě. Z 20 utkání získali 6 vítězství, 1 vítězství po nájezdech a 13 porážek, z toho 3 po nájezdech. Trenérem byl Ondřej Ševčík. V kanadském bodování jasně zvítězil se 42 body Jakub Barvínek.

Trenér: Ondřej Ševčík

Brankář: Jakub Voltr

Hráči: Jakub Barvínek, Jan Fišera, Adam Hošek, Martin Jakl, Matyáš Klimus, Tomáš Kyncl, Matěj Novák, Šimon Sláma, Matouš Šindler, Jindřich Zelenka, Jan Zuzánek

Starší žáci

Starší žáci se zúčastnili Ligy starších žáků, kde se většinu sezóny pohybovali ve 2. ze 6 výkonnostních košů. Nakonec se umístili s bilancí 9 výher, 2 remízy a 9 proher na krásném 10. místě z celkových 32. Jako trenér vedl tým zkušený Petr Hepnar. V kanadském bodování svůj tým táhl hlavně Matěj Novák, který sesbíral 29 bodů.

Trenér: Petr Hepnar

Brankář: Tomáš Veteška

Hráči: Zdeněk Babka, Matyáš Bečka, Sofie Anna Dydňanská, Tadeáš Adam Habart, Matyáš Hanuš, Matěj Kalkus, Vojtěch Kubeček, Martin Kubíček, Matěj Myšák, František Němeček, Jan Ondráško, Jonáš Pokryvač, Oliver Pulkrábek, Jan Stoklasa, Dominik Špaček, Josef Taláb, Tomáš Vondráček, Matěj Vrabec, Adam Záruba

Mladší žáci

Mladší žáci odehráli Ligu mladších žáků 5+1. Ti se umístili na 17. místě z dvaceti, když v sezóně uhráli 9 vítězství, 2 remízy a 29 porážek. Tým vedl trenér Petr Šťastný za asistence Jana Fišery a Vítka Cvrčka.

Trenéři: Petr Šťastný, Jan Fišera, Vítek Cvrček, Nela Pejsarová

Hráči: Amálie Boková, Michal Buryánec, Josef Dvořák, Matyáš Hantl, Anna Hrodková, Matyáš Chromý, Jakub Kosinka, Vojtěch Kozlovský, Nicol Krulišová, Nikolas Maňuch, Petr Matoulek, Petr Mikunda, Jiří Pech, Marek Pohl, Rozárie Popková, Samuel Simon, Robert Skalický, Simon Staroštík, Nela Starzyková, Patrik Svatý, Eliška Špačková, Bořek Špička, Tereza Tučková, Tobiáš Vořechovský

Elévové

Elévové se zúčastnili Královéhradeckého přeboru elévů. Jak známo, v elévské kategorii se nezapisují výsledky zápasů, a proto není známo ani umístění našich malých nadějí v soutěži. Trenérem byl Petr Šťastný za asistence Nely Pejsarové, Vítka Cvrčka a Jana Fišery.

Trenéři: Petr Šťastný, Nela Pejsarová, Vítek Cvrček, Jan Fišera

Hráči: Matyáš Bok, Miriam Hofmanová, Karel Kameník, Natálie Korcová, Jakub Králíček, Kristýna Králíčková, Robin Kvarda, Karel Nohejl, Ema Řezníčková, Vít Skočdopole, Vojtěch Skočdopole, Vojtěch Smutný, Oliver Staroštík, Michal Stolín, František Šír, Filip Vaněk, František Vaněk, Adam Pavel Veselý, Matěj Vosáhlo, Vojta Vrabec

Zpět na Historie klubu