Víkend 28. - 29. 9. - Muži A, Mladší žáci

Tento víkend se znovu doma rvalo o body Áčko. V neděli pak do sezóny vstoupili také naši Mlži.

Muži A

Ve 3. kole Divize C hostilo naše Áčko na domácí půdě tým T.K.S. TJ Sokol Koberovy.

Toto utkání nezačalo šťastně a hned v 1. minutě se soupeři podařilo otevřít skóre, čímž naše muže dostal hned od úvodu pod mírný tlak. V 9. minutě se Martin Mečíř rozhodl údaj na světelné tabuli změnit a za asistence Honzy Tatara vyrovnal na 1:1. V 15. minutě si pak tato úderná dvojice vyměnila role a Jan Tatar poslal Trutnov poprvé v utkání do vedení.

Druhá třetina odstartovala ještě hůře než předchozí. Ve 22. minutě dokázal soupeř v rozmezí patnácti vteřin hned dvakrát skórovat a nejen že tak vyrovnal, ale znovu přeskočil domácí tým na rozdíl 2:3. S odpovědí ale Trutnov tentokrát nečekal příliš dlouho a duo Tatar-Mečíř ve 26. minutě znovu udeřilo. Stav se tedy opět vyrovnal na 3:3. Ve 32. minutě se museli domácí bránit prvnímu oslabení, které ale zvládli na výbornou, a dokonce se po skvělé individuální akci prosadil Matyáš Ioanidis a poslal Trutnov zpět do vedení 4:3. Ke konci třetiny pak i hosté obdrželi dvouminutový trest, který ale branku nepřinesl a do poslední části se tak zápas přehoupl znovu s těsným náskokem Trutnova.

Poslední dějství opět nezačalo pro Trutnováky dobře, když hned ve 41. minutě museli znovu ustát vlastní oslabení. To se sice podařilo, soupeři se ale bohužel podařilo prosadit o několik minut později a dorovnal brankový rozdíl na 4:4. Rozhodující moment utkání nastal v 54. minutě, kdy šel domácí celek potřetí do oslabení. Tentokrát již Koberovy nezaváhaly a ujaly se vedení 4:5. V 56. minutě následovala další branka hostí, po které si Trutnov vyžádal time-out. V 59. minutě se domácí rozhodli pro pokus o zvrat při hře v šesti, čehož ale využil pouze soupeř a gólem do prázdné branky zvýšil svůj náskok. V poslední minutě zápasu získali Trutnovští ještě jednu přesilovou hru, které již ale nedokázali využít.

Utkání tak skončilo porážkou Trutnova 4:7. Nejlepším hráčem byl vyhlášen Jan Tatar. Hráče dorazilo podpořit skvělých 106 diváků, kterým děkujeme za skvělou atmosféru. (Jan Tatar 2+1, Martin Mečíř 1+2, Matyáš Ioanidis 1+0)