Víkend 21. - 22. 10. - starší žáci

Tento víkend se představili v domácím prostředí haly na ZŠ R. Frimla naši starší žáci!

Starší žáci

Tento víkend na domácí půdě přivítali naši strži týmy z Pardubic a z Chlumce. A jako vstupné si vzali všechny body!

První zápas proti Sokol Chlumec nad Cidlinou byl velmi vyrovnaný a náročný. Soupeř se ujal v první třetině vedení 2:1. Tuto ztrátu ale naši hráči v průběhu druhé třetiny dorovnali a do poslední části vstupovali při vyrovnaném stavu. V poslední třetině padl pouze jediný gól, a to do branky Chlumce, čímž naši zápas těsně ovládli 4:3 (Martin Jakl 3+0, Matyáš Hanuš 1+0, Jan Zuzánek 0+1, Matěj Novák 0+1, Vojtěch Kubeček 0+1).

Druhé utkání bylo daleko jasnější, co se poměru sil týče. Hned v první třetině se trutnovští proti týmu SOKOLI Pardubice B ujali vedení 4:1 a tento rozdíl už jen navyšovali až do finálního výsledku 8:2 (Matěj Novák 2+1, Vojtěch Kubeček 1+2, Martin Jakl 0+3, Josef Taláb 2+0, Matyáš Hanuš 2+0, Jan Zuzánek 1+0, Matyáš Bečka 0+1).