Víkend 2. - 3. 12. - muži B, starší žáci

První prosincový víkend se znovu nesl ve znamení florbalu, tentokrát v podání mužů B a starších žáků!

Muži B

Herní víkend odstartovalo sobotním turnajem naše béčko. Za svými soupeři se vydalo do Jaroměře.

V prvním utkání změřili naši hráči síly s FbC Hradec Králové C a rychle ukázali, že jich mají daleko více. Od první třetiny se ujali vedení a ani jednou se nestalo, že by ho soupeři odevzdali. Po závěrečném hvizdu tak porazili Hradec vysokým rozdílem 9:2 (Jan Tatar 3+2, Roman Šauer 0+4, Jakub Davidík 1+1, Martin Ullrich 1+1, Jakub Bydžovský 1+0, Milan Jakl 1+0, Ondřej Ševčík 1+0, Petr Hepnar 1+0).

Do druhého zápasu naskočili naši muži proti týmu FBC Dobruška B. Zde už síly chyběly. Po první třetině, která byla gólově vyrovnaná, se soupeř ujal vedení a trutnovským už se nepodařilo ztrátu smazat. Zápas tak skončil prohrou 5:9 (Roman Šauer 3+1, Jan Tatar 2+2, Jakub Davidík 0+1, Martin Ullrich 0+1).

Komentář trenéra Petra Hepnara

V sobotu 2. 12. jsme se vydali do Jaroměře, kde jsme se v rámci dalšího hracího dne střetli s Hradcem Králové a Dobruškou. Zápas s Hradcem byl jednoznačně v naší režii. Hradec zahrozil jen výjimečně po našich chybách. Po třetinách 3:1, 4:1 a 2:0 jsme si dokráčeli pro jasné vítězství 9:2.

Druhý zápas nás čekala Dobruška. Do zápasu jsme nastoupili v nových černých dresech, které nám bohužel štěstí nepřinesly. V zápase jsme se ujali vedení 2:0. Do konce první třetiny soupeř stačil vyrovnat. Ve druhé třetině se naše hra úplně rozpadla. Nedokázali jsme reagovat na hru soupeře a dělali ohromné chyby. Na konci druhé periody svítilo na tabuli skóre 6:3 pro soupeře. Do poslední části jsme bohužel nastoupili úplně stejně, jako jsme hráli v prostřední části. Na konci zápasu svítilo skóre 9:5 pro soupeře.

Starší žáci

V neděli se znovu pod vedením trenéra Hepnara vypravili do hradeckých Kuklen naši strži.

Nejdříve se zde střetli s týmem SOKOLI Pardubice AKADEMIE. Jediný gól Trutnova padl v první třetině, Pardubice byly bohužel daleko produktivnější. Na konci utkání svítilo na výsledkové tabuli pro nás nelichotivé skóre 1:11 (Matěj Novák 1+0).

Ve druhém utkání se setkali s týmem FbC POL-SKONE Hradec Králové. Tento zápas byl značně vyrovnanější, bohužel se ale našim hráčům podařilo vstřelit opět pouze jedinou branku. Po čtyřech gólech soupeře tak zápas skončil rozdílem 1:4 (Martin Jakl 1+0).